Ona a On Tour pokračuje, Richard Müller pridáva prekvapenie

Richard Müller a Adela Vinczeová opäť vyrazili za fanúšikmi. O ich spoločné turné je veľký záujem, niektoré zastávky sú už beznádejne vypredané. Fanúšikovia hudobnej legendy a najlepšej slovenskej moderátorky majú tento rok poslednú možnosť vidieť ich spolu na javisku. Spontánnosť Adely a Richardov humor budú i tentoraz zárukou výbornej zábavy. Všetky koncerty sú jedinečné, ako aj Adelino spovedanie Richarda. Rovnaký je len vynikajúci hudobný program zložený z pesničiek z Richardovho ostatného albumu 55 a z jeho najväčších hitov.

Najväčší slovenský spevák zároveň pridáva mimoriadne milé prekvapenie – CD zostavené zo záznamu vlaňajších koncertov Ona a On Tour. Je to live záznam nášho vlaňajšieho turné, avšak len hudobnej časti. Na koncertoch som spieval moje najobľúbenejšie skladby, ale aj hity, bez ktorých sa žiaden môj koncert nezaobíde. Verím, že toto CD-čko fanúšikov poteší, prezrádza o nečakanom prekvapení Richard Müller.

Máme to šťastie, že sa vieme rozprávať na takej až surreálnej úrovni. Niekedy hovoríme o blbostiach a tvárime sa pri tom veľmi vážne, čo mňa osobne veľmi baví. Ja sa nepotrebujem vždy rozprávať logicky. Milujem, ak sa nám darí generovať absurdity, ktoré ale, samozrejme, majú nejakú tú svoju tému. Len toto sa nedá s každým. S Richardom to ide a preto je aj pre mňa naše spoločné turné nielen prácou, ale i príjemnou zábavou, vyznala sa k práve odštartovanej časti turné Adela Vinczeová.

Jarné koncerty sú poslednou možnosťou vidieť túto zaujímavú dvojicu spolu na pódiu. Aj keď si Adela s Richardom ľudsky aj profesne výborne sadli, kočovný život umelcov nie je pre každého.

Myslím si, že na to človek musí mať bunky, ak takto dokáže dlhodobo fungovať. Neviem si predstaviť tie rockové kapely, ktoré sú na celoročnom turné. Pre mňa je to zatiaľ veľmi príjemne strávený čas aj preto, že cestujeme po Slovensku. Vždy si totiž dávam taký cieľ, že chcem chodiť aj do iných miest a netrčať len v Bratislave a blízkom okolí, aby som nezostala v tej svojej bubline. Dlhodobo by som však asi takto žiť nevedela, dodala Adela Vinczeová.

Na turné zaznejú piesne z Richardovho ostatného albumu 55 spolu s najväčšími hitmi jeho dlhoročnej kariéry.

Už počas jesennej časti som bol veľmi zvedavý, ako to dopadne, pretože polovicu repertoáru tvoria novinky, ktoré ľudia možno až tak nepoznajú. V takom prípade sa zvyknú cítiť pomerne rozpačito, ale nakoniec sa to ukázalo ako veľmi pozitívne. Ľudom sa koncerty páčili a verím, že to bude rovnaké aj teraz, uzavrel Richard Müller.

Ona a On Tour:
13.04.2018 Martin – Kino Strojár
16.04.2018 Piešťany – Dom umenia
17.04.2018 Bratislava – Istropolis
10.05.2018 Praha – Divadlo Hybernia
11.05.2018 České Budějovice – DK Metropol
18.05.2018 Tatranská Lomnica – Teniscentrum
19.05.2018 Spišská Nová Ves – Športová hala
21.05.2018 Michalovce – Chemkostav Aréna
22.05.2018 Bardejov – Mestská športová hala
23.05.2018 Ružomberok – Kultúrny dom A. Hlinku
12.06.2018 Považská Bystrica – Športová hala
13.06.2018 Levice – Športová hala