Optimistický kúsok popovej dokonalosti

Nykki vydala svoj nový singel Playing It Cool, optimistický kúsok popovej dokonalosti, spolu s hravým videoklipom inšpirovaným romantickými filmami 90. rokov. Uhladená a energická poletná hymna vedená groovy gitarou, funky basovou linkou a pulzujúcimi bubnami zaujala nielen fanúšikov, ale i odborníkov: Jej najväčšou silou je jej schopnosť spojiť sa s jej publikom prostredníctvom zmysluplných univerzálnych posolstiev, uviedol Metal Magazine.

Toto je moja prvá 100% pozitívna, veľmi milá pieseň a veľmi ma baví! Napísala som ju pre svojho priateľa. Len som tým vyjadrila svoje pocity, robila som si srandu sama zo seba a bola som pri tom veľmi úprimná a zraniteľná. Skladbu sme napísali s Johnom Foyleom a St£fanem cez zoom. Cítila som sa pripravená napísať a vydať milostnú pieseň, ktorá nie je o žiali. Chcela som, aby to bola pieseň, ktorú budete počuť pri poslednej scéne v romantickom filme. Zvuk je rozhodne popovejší a roztomilejší ako čokoľvek, čo som doteraz vydala, ale zároveň je stále môj a vychádza z môjho vzťahu, hovorí Nykki o písaní skladby a produkcii.

Hravé hudobné video, ovplyvnené romantickými filmami 90. rokov, je dokonalá ukážka hereckého umenia Nykki. Chcela som, aby bol videoklip jednoduchý a sladký. Som beznádejný romantik, ktorý vyrástol na romantických filmoch. A chcela som, aby to bolo vidieť aj vo videoklipe. Užili sme si veľa zábavy pri hraní sa s rôznymi lookmi a účesmi, aby to ostatných bavilo sledovať. Som veľmi spokojná s výsledkom a teším sa, že to ľudia uvidia, hovorí speváčka.

Playing It Cool Nykki bezchybne ukazuje svoju šikovnú, vtipnú a hravú stránku a dokazuje, že je schopná napísať nepopierateľne chytľavé tóny.