Oteckovia zavítajú na Javorinské leto

V malebnej dedinke Lubina sa v areále amfiteátra Roh už  27. júla 2019 uskutoční minifestival pre deti aj dospelých. O nezabudnuteľnú atmosféru sa postarajú hudobná skupina Desmod a štyria hlavní protagonisti známeho seriálu Oteckovia.

Na pódiu obľúbených hercov Vlada Kobielského, Filipa Tůmu, Braňa DeákaMareka Fašianga organizátori vyspovedajú a návštevníkov iste potešia nejednou zábavnou historkou z nakrúcania seriálu. Všetci štyria fešáci sa následne povenujú svojim fanúšikom aj počas autogramiády. Už 27. júla 2019 sa tešíme na podujatie Javorinské leto v obci Lubina, kde sa môžete s nami stretnúť. Dostanete tam naše podpis karty, budete sa môcť s nami odfotiť a niečo aj porozprávame. Tešia sa na Vás všetci Oteckovia, odkázali svorne populárni herci.

Návštevníci Javorinského leta sa môžu tešiť i na koncert kapely Desmod, ktorá si pre nich pripravila svoje najväčšie hity. O vynikajúcu náladu sa postarajú aj single z posledného albumu Molekuly zvuku, ktoré valcovali rádia, teda piesne Vŕba, Nevrav mi aký som, Chýbanie.