Our Last Night po prvý raz na Slovensku

Americká post-hardcorová skupina Our Last Night vyráža na európske turné a po prvýkrát sa predstaví aj na Slovensku. Rodáci z New Hampshire zahrajú 3. júla v Majestic Music Clube. Kapela si so sebou privezie aj dvoch špeciálnych hostí, ktorých organizátor predstaví postupne. Za predkapelu z domácej scény si Američania vybrali fanúšikmi obľúbenú metalcorovú partičku Landless.

Tešíme sa na našu prvú návštevu Slovenska. Od mnohých kamarátov sme počuli, že tu je tu veľa hudobných fanúšikov, tak sa nevieme dočkať. Príďte všetci a zažite našu šou, pozýva Trevor Wentworth.

Kapela sa preslávila coververziami. Prerobili hity hviezd ako Miley Cyrus, Selena Gomez, Justin Bieber alebo One Direction. Our Last Night vznikli v roku 2004, v roku 2007 sa vydali na prvé turné. Ich vokalista mal vtedy len 13 rokov. Kapelu tvoria spevák a gitarista Trevor Wentworth, jeho brat Matt Wentworth, gitara, klavír, spev, basgitarista Alex Woody Woodrow a na bicie hrá Tim Molloy.

Hranie pred publikom je najzábavnejšou časťou hudobného života. Je vždy skvelé, keď sme schopní zdieľať našu vášeň a pracovať s ľuďmi na živom vystúpení. Naposledy, keď sme hrali v Kolíne, tak sme zažili našu najväčšiu šou v Európe, bolo to fantastické. Naši fanúšikovia nám vždy prinášajú veľkú pozitívnu energiu, takže si to užívame, teší sa Trevor Wentworth.