Peter Bič Project na turné

Aj najnovšia pohodová pesnička Máj formácie Peter Bič Projekt sa páči fanúšikom i hudobným redaktorom. Teraz sa konečne veci zmenia a okrem rádií si fanúšikovia budú môcť nové piesne vypočuť i naživo. Kapela čoskoro vyráža na dvakrát odkladané turné. Skladby ako Stoj, Čoskoro, Labyrint či Máj zaznejú na koncertoch naživo vôbec po prvý raz.

Veľmi nám hranie chýbalo. Tešíme sa, že sa situácia konečne zlepšuje a podmienky pre koncerty sa otvárajú. Určite budeme mať program z turné Labyrint, ktorý sme zatiaľ nemohli odprezentovať. Zaznejú teda pesničky ako Stoj, Čoskoro či Labyrint, ktoré ľudia nemali veľmi možnosť počuť naživo, sľubuje Peter Bič.

Pokiaľ sa dalo, veľa času sme trávili v štúdiu nahrávaním nových skladieb na nový album, ktorý by sme chceli vydať v septembri. Máj je prvá lastovička a sme radi, že má také krásne odozvy od ľudí. Atmosféra pesničky je skvelá a verím, že taká bude aj na koncertoch, dodáva Peter Bič.

Snažím sa cvičiť hru na trúbke, kedy sa len dá. Ako mi to ide, neviem zhodnotiť, susedia zatiaľ nič nepovedali, ale určite si zahrám aj na koncertoch. Budem ešte viac cvičiť, aby to znelo super. Trúbka zaznie v skladbe Máj, Čoskoro, Labyrint a uvidíme ešte kde sa nám ju podarí zakomponovať, teší sa speváčka Viktória Vargová.

PETER BIČ PROJECT: KONCERTY 2021
03.07. Košice
31.07. Trnovce
14.08. Kežmarok
28.08. Banská Štiavnica
10.09. Trenčín
12.09. Bratislava