Peter Juhás ohláša druhý album

Peter Juhás prichádza netradične, prvýkrát, s piesňou v anglickom jazyku. Skladba je predzvesťou spevákovho druhého albumu a jej vydanie sprevádza videoklip plný dobrodružstva a vášne. Zaujímavosťou je, že chronologicky je to tretia skladba, ktorú spevák  v živote zložil. Avšak svoju finálnu podobu získala po rokoch.

Keď človek zažíva nejaký vzťah a veľmi mu na ňom záleží, tak sa mu častokrát stane, že nad vecami privrie oči. Moje životné skúsenosti mi hovoria, že som sa snažil byť stále takým človekom, akým som bol v očiach tých druhých. Myslím ale, že sa nedá byť niekým iným, ako v skutočnosti sme, hovorí spevák o tom, že text piesne reflektuje na všetky pekné chvíle, ktoré sú istým spôsobom veľmi pominuteľné a krehké.

Je to moja prvá skladba v angličtine. Tvoriť v inom, ako v rodnom jazyku je vždy náročné, no nazdávam sa, že takouto cestou by mohlo aj širšie publikum viac pochopiť, akým smerom sa snaží moja duša spievať. Moja tvorba má viac menej charakteristický kustický nádych, ale nebránim sa ani iným možnostiam ako spracovať vlastné songy. Myslím si, že toto prevedenie ukáže moju hudbu zase v trošku inom svetle, hovorí spevák.

Skladba predzvesťou spevákovho druhého štúdiového albumu, ktorým publiku priblíži, akým smerom by sa rád vydal. Stále sa snažím, aby v mojich skladbách bolo cítiť spoveď môjho srdca a toho, ako sa snažím vnímať život. Teším sa, že môžem spolupracovať s tak šikovnými ľuďmi, ktorí majú rovnakú chuť tvrdo pracovať na muzike, ako ja, uzatvára Peter Juhás.