Pochod čertov s Petrom Nagyom

Piešťany pozývajú na Čertovskú párty. Všetci fanúšikovia čertov sa stretnú 15. decembra na Námestí Juraja Murgaša. Tento rok bude súčasťou čertovskej akcie aj pekelný stan s kapacitou dvetisíc ľudí. V ňom vystúpi legenda česko-slovenskej hudobnej scény Peter Nagy so skupinou Indigo. Následne sa vo vykurovanom veľkostane stretnú čerti zo Slovenska aj zo zahraničia a vyberú sa na pochod po celom meste. Minulý rok akcia prilákala vyše 10 tisíc ľudí. V stane je pripravená autogramiáda, fotenie s čertami a afterpárty, ktorú roztancuje DJ Milan Lieskovský ďalší DJ-i.

Na čertovskú párty sa teší aj legenda našej hudobnej scény Peter Nagy, ktorý zahrá špeciálny koncert. Vystúpenie speváka, skladateľa a producenta bude nasledovať po mimoriadne úspešnom Vianočnom Pianko Tour 2018.

Bude to náš posledný tohtoročný koncert, veľmi sa tešíme. Odohráme najväčšie hity So mnou nikdy nezostarneš, Aj tak sme frajeri či Profesor Indigo. A potom sa už poberieme za svojimi rodinami a užijeme si Vianoce, ktoré máme všetci veľmi radi, prezradil Peter Nagy.