Poďme robiť veci

Rapu a funky hudbe to spolu dobre ladí. Presvedča o tom jedinečné spojenie Boy Wonderakapely Sematam v spoločnej piesni Poďme robiť veci. Skladba, v ktorej sa stretáva unikátny štýl oboch interpretov, pripomína výnimočné chvíle, ktoré možno prežiť len s tým pravým človekom.

Nitrianska kapela Sematam vydala niekoľko featuringov už v minulosti, no po prvýkrát sa v ich skladbe objavuje niekto z hip-hopovej scény. ,Od začiatku sa mi zdal groove songu vhodný na rap a hneď mi bolo jasné, že skladbu doplní ešte nejaký hosť. Boy Wondera registrujem už od čias jeho albumu Špinavý poet a rovnako sa mi páči aj novšia tvorba. Z jeho textov, či už na vlastných trackoch alebo vo featoch a z jeho vizuálov podľa mňa cítiť, že je to umelec. A na základe niektorých jeho songov som sa nádejal, že má rád funky hudbu. Tak som mu skúsil poslať naše demo a on na to kývol, spomína Marek Kutnár, leader kapely.

Pri písaní tejto skladby som mal v hlave ten moment, kedy sa na chvíľu ocitnete s jedinečnou osobou vo svojom vlastnom svete a zabudnete na problémy každodenného života. Pre mňa sú takéto chvíle jedny z najobľúbenejších a dodávajú mi chuť a inšpiráciu do ďalšej tvorby,  vysvetľuje Marek Kutnár, ktorý je zároveň aj autorom hudby.