Prežili spolu jednu malú chvíľu

Lucie Bílá a Jan Bendig spoločne strávili malú chvíľu v dojímavom životnom príbehu, ktorý motivuje k nepremárneniu spoločných okamihov. Autorom hudby je popredný český producent Dalibor Cidlinský jr. a text k piesni napísal Pokáč. V hlavných úlohách videoklipu k piesni sa predstavujú Lucie Bílá, Jan Bendig, herečka Barbora Munzarová či herec Milan Šenki.

Ľudí, ktorí ku mne nejakým spôsobom patria, spoznám na diaľku. Honzu som videla na javisku v Hudobnom divadle Karlín na odovzdávaní cien Slávik, a napriek tomu, že bol v partii niekoľkých iných spevákov, bol neprehliadnuteľný. Napadlo mi – ak nejakého mladého kolegu predstaviť mojim priaznivcom, tak on je ten pravý. Talentovaný, čistý a laskavý. Zaspievať si s ním na albume, ktorý práve pripravujem, je pre mňa radosť. Hľadala som pre naše dueto tému a rodina a vzťah boli jasná voľba. Už preto, že sme s Honzom o generáciu inde, môžeme osloviť viac ľudí. Tá moja mi rozumie a tá jeho má ešte čas pochopiť,, hovorí o novej spolupráci Lucie Bílá.

Lucku som vždy považoval za svoj veľký vzor. Preto stále nemôžem uveriť tomu, že vydávame túto spoločnú pesničku. Spoluprácu si neviem vynachváliť, pretože to, ako sa o Lucke hovorí, že je veľký profík, som mal možnosť presvedčiť sa o tom na vlastnej koži. Je to nádherný zážitok a pocit mať song s Luckou Bílou, dodáva k spolupráci nadšene spevák Jan Bendig.