Youtuber Gogo a DJ Mairee spojili sily v spoločnom projekte

Niekoľko mesiacov príprav tohto veľkolepého projektu je na konci a tak je možné predstaviť dielo s názvom Do Everything, na ktorom sa podieľalo niekoľko desiatok ľudí. Slovenský youtuber Gogo sa na pár mesiacov odmlčal so svojou tvorbou videí a tak jeho fanúšikovia len hádali čo sa deje. Skončil si s youtubom? Kedy budú nové videá? a mnoho iných otázok si kládol asi každý kto tohto mimoriadne úspešného youtubera sleduje na sociálnych sieťach. Pravdou však je, že sa zameral na splnenie si sna formou režírovania klipu pre Maireeho.

Obaja sa pred časom stretli a zistili, že majú toho spoločného viac, ako by sa zdalo. Gogo sa netají tým, že elektronická hudba je pre neho obľúbeným žánrom a preto spolupráca na seba nenechala dlho čakať. Mairee ako úspešný DJ a producent pripravil hudobnú stránku a Gogo doplnil tu vizuálnu.

Tanec shuffle, špeciálne efekty a dokonca aj Shuffie – malá cukrová vata, ktorá sa stala najlepším kamarátom hlavných postáv klipu, robia z toho nezabudnuteľný zážitok s obrovskou chuťou na nekončiaci sa tanec.