Pri hudbe Thoma Artwaya sa húsenice premieňajú na motýle

Minulý rok v septembri sa Thom Artway, vlastným menom Tomáš Maček, vydal na úplne novú cestu vlastnej tvorby. Zahájil spoluprácu s vydavateľstvom Universal Music a vydal svoju prvú českú pieseň s názvom Nezapomenout. O pol roka neskôr sme ho mohli vidieť tancovať v optimistickom singli Buď se mnou a teraz rodák z českého Zlína prichádza s doposiaľ najveselšou piesňou Ani jeden den, ku ktorej nakrútil aj veselý zamilovaný videoklip.

Jednému z najväčších sympaťákov českého popu sa tento rok v júni narodil syn a práve táto dôležitá udalosť sa premietla aj do jeho tvorby. Text sme dokončovali v dobe, kedy sa mal narodiť môj syn Damián. Ten pocit a predstava, aké to po jeho narodení bude, sa do piesne zaručene prepísala, približuje Thom Artway vznik novej skladby.

Optimistická pieseň dostala aj videoklip, ktorý náležite podčiarkuje jej atmosféru. O snímku sa tentokrát postaral známy režisér hudobných klipov – Ondřej Urbanec a poslucháč môže sledovať Thoma Artwaya ako majiteľa kaviarne, v ktorej sa odohráva rýchle randenie. Dochádza tak mnohým humorným situáciám až nakoniec všetko vyústi do šťastného konca, kedy si aj čudák s húsenicou ako domácim maznáčikom, nájde tú pravú, ktorej úlohy sa zhostila influencerka a herečka Anna Marie Purić.