David Guetta dnes vydáva album, na ktorom ohromuje hudbou i zoznamom hostí

Producent a svetoznámy DJ David Guetta dnes vydáva svoj siedmy album, ktorý nazval jednoducho 7. Okrem skvelej muziky zaujme i ohromujúcim zoznamom participujúcich hostí.

David Guetta vyrazil dych celej tanečnej scéne. Hudobné médiá sa pretekajú v superlatívoch. Ohromujúce a bombastické, David Guetta to znovu dokázal. Zoznam je rozsiahly a obsahuje mená populárnych speváčok a spevákov, aj hviezdnych producentov. Martin Garrix, Justin Bieber, Anne-Marie, Sia, Bebe Rexha, Charli XCX, J Balvin, Nicki Minaj, Lil Uzi Vert, Jess Glynne, French Montana, Jason Derulo, G-Eazy, Steve Aoki.

Francúzsky DJ a producent na svojom albume dáva priestor aj menej populárnym ešte len budúcim hviezdam, či sú to producent Black Coffee, vokalistky Madison Beer a Stefflon Don alebo rapperka Saweetie.

Platňa 7 je k dispozícii ako dvojalbum. Základná časť obsahuje pätnásť skladieb, v ktorých Guetta a jeho hostia surfujú naprieč popovým a tanečným subžánrom, druhú časť tvorí hlavne inštrumentálna a klubová tvorba protagonistu. Okrem štandardnej verzie ponúkne hudobník aj limitovanú edíciu, ktorá bude bohatšia o štyri skladby.