Prišla, vyriešila, vianočnú chuťovečku

A´cappella Voising má na konte už viacero spoluprác, tentokrát sa jej však podarila skvelá vianočná chuťovka. V rannej televíznej show sa stretli s najznámejšou svokrou Gizkou Oňovou. Populárnej speváčke sa päť fantastických hlasov a beatbox kapely Voising tak zapáčili, že si spolu hneď aj zaspievali vianočnú klasiku Rolničky, rolničky.

Keď sme sa dozvedeli, že okrem nás je hosťom populárnej rannej televíznej show Gizka Oňová, veľmi sme sa potešili. Pre niektorých z nás to bolo prvé stretnutie s Gizkou. Už pri prvom rozhovore s ňou sme mali pocit, že sa poznáme dlhé roky. Gizka je naozaj veľmi sympatická a energická žena, ktorá nielen, že pečie výborné vianočné koláčiky, ale pri každom stretnutí vás v spomienkach prenesie do detstva. Naše spievanie sa jej veľmi páčilo, tešil sa spevák a skladateľ Viktor Nižník.

Gizka veľmi pohotovo improvizovala, aj čo sa harmónií týka, ale aj textu, ktorý sme si tak trochu upravili. Video sme dali tzv. na prvú, a keď sme sa jej spýtali, či to chce nahrať ešte raz s úsmevom reagovala: Ja chyby neriešim. Ja hanby nemám, ja som stará žena. Všetkých nás rozosmiala, bolo to naozaj veľmi milé, uzavrel Viktor Nižník.

Nora Krchňáková / NK Factory