Prišlo to zase raz

Prišlo to zase raz je názov debutovej autorskej skladby Superstaristu Amosa Jordána Dragošeka, pričom 26-ročný spevák je tiež autorom textu aj hudby a dokonca si nahral aj všetky nástroje. Obávaný kritik Pavol Habera ho v nedávno skončenej edícii speváckej súťaže označil za jedného z najlepších chlapcov v súťaži.

O mix a mastering sa postaral americký producent TJ Routon a Amos sa tak zaradil k menám ako Taylor Swift či Zayn, umelcom, ktorí s Routonom spolupracujú. Potrpím si na špičkovú kvalitu, aj preto sme pesničku finalizovali niekoľko mesiacov a ladili sme detaily a hlavne celkový sound, ktorému dala aj táto medzinárodná spolupráca svetový rozmer, dodáva Amos Dragošek.

Rodený Bystričan Amos Jordán je hudobný samouk. Už od mala je však zvyknutý vystupovať s gitarou. V roku 2018 sa začal naplno venovať hraniu a songwritingu. V Londýne ho v súťaži vybrali spomedzi stoviek hudobníkov ako oficiálneho buskera, ktorý hrával na najprestížnejších námestiach a uliciach britskej metropoly. V roku 2021 sa vrátil spať na Slovensko, kde sa zúčastnil na šou Slovensko hľadá Superstar. Momentálne sa naplno venuje hudobnej produkcii a svojim novým pesničkám, tvorí v angličtine aj v slovenčine.