Prvý muzikál s hitmi Karla Gotta za jeho osobnej účasti

Najočakávanejší muzikálový titul roka Čas růží s hitmi Karla Gotta láka v Čechách množstvo divákov. Už 24. novembra sa dočkáme muzikálu aj na Slovensku – na Zimnom Štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave v hlavnej úlohe s autorom Sagvanom Tofim a dokonca za osobnej účasti maestra Karla Gotta.

Muzikál, ktorý je poctou Karlovi Gottovi pripravil scenáristicky a režijne Sagvan Tofi, ktorý piesňam Karla Gotta našiel nový úspešný život v romantickom príbehu plnom skvelých speváckych a hereckých výkonov. Bratislava zažije veľkolepú premiéru muzikálu na špeciálne pre tento večer pripravenej scéne, ktorá bude oveľa väčšia a vizuálne zaujímavejšia ako v domovskom pražskom Divadle Karlín.

Slovenská verzia bude mať doslova obrie rozmery až 26x18m, vrátane divadelných toční, živého orchestra, veľkoplošných projekcií takmer 200m štvorcových a tiež základných rekvizít známych z pražského predstavenia – súčasťou scény bude aj cirkusantská maringotka, či dokonca klasický hodový detský kolotoč.

Samotné obsadenie bude takisto hviezdne – v hlavnej mužskej úlohe sa predstaví osobne autor muzikálu Sagvan Tofi. Do Bratislavy už potvrdil svoju účasť v hľadisku aj samotný Karel Gott a vraj má pre svojich slovenských fanúšikov pripravené aj nejaké prekvapenie.

Príbeh Času růží odhaľuje tajomný príbeh starého obrazu, ktorý v sebe ukrýva osud jednej veľkej celoživotnej lásky. Je to príbeh, ktorý divákov dojme aj pobaví s množstvom známych hitov Karla Gotta: Když jsem já byl tenkrát kluk, Přijela pouť, Jen se hádej, Svět má ty chvíle rád, Korunou si hodím, Je jaká je, Když muž se ženou snídá, všetky skladby ožívajú v nových muzikálových aranžmánoch a speváckom podaní hercov a spevákov s rešpektom, aký si zaslúžia.

Slovenský promotér muzikálu Silvia Nemčovičová: V predaji je už len pár posledných vstupeniek, tak sa teším že bude opäť plno a že k nám po roku zavíta ďalší zaujímavý muzikálový titul, ktorý láka divákov. Pre tých, ktorí nemôžu cestovať do Prahy ponúkneme myslím viac ako vylepšenú verziu aj u nás doma na Slovensku. Je pre nás cťou privítať na tomto predstavení osobne aj pána Karla Gotta, verím, že spolu zažijeme ďalší nezabudnuteľný a veľkolepý muzikálový večer.

Vstupenky exkluzívne v predaji v sieti Predpredaj.sk v cenách od 27€.