Prvý veľký comeback budúceho roku ohlásili Backstreet Boys

Backstreet Boys (Zdroj foto: billboard.com)

Dnes už legendárna chlapčenská kapela Backstreet Boys ohlásila návrat. Bude to určite prvý veľký comeback budúceho roku, keďže nový, v poradí desiaty štúdiový album vydajú mládenci 25. januára 2019 pod názvom DNA. Na nových piesňach s Backstreet Boys spolupracovali Lauv, Andy Grammer, Stuart ChristonMike Sabbath. Skvelú správu Backstreet Boys zvýraznili svojim fanúšikom i uvedením nového singlu Chances.

Túto kapelu sme zakladali pred 26 rokmi a cez všetky zostupy a pády sme sa naučili, že boyband nie o nás, ako o individualitách, ale o tom, čo je najlepšie pre celú kapelu, hovorí Howie D.

To je to, čo na novom albume milujem, dodáva Kevin Richardson. Boli sme schopní priniesť spoločného ducha kapely do všetkých vplyvov a štýlov, na ktorých sme počas rokov pracovali. Nové pesničky sú ukážkou toho, kto sme ako individuality a kto sme ako jedna kapela. Je to naša DNA. Sme na to naozaj hrdí.

Od 11. mája budúceho roka sa kapela vydá na DNA World Tour. Bude to ich najväčšie halové turné po osemnástich rokoch. Počas troch mesiacov budú vystupovať na mnohých miestach Európy a Severnej Ameriky. Zastávky nepominú ani najväčšie haly v Anglicku, Francúzsku, či Nemecku. Slovensku sa síce Backstreet Boys vyhnú, ale pozrieť sa na nich môžete zájsť do temer všetkých susedných štátov, pretože vystúpia v Rakúsku, Maďarsku, Česku i Poľsku.