Rakovicky s dávkou pozitívnej energie

Rakovicky prináša sviežu novinku Don’t Stop Me, ktorá je skvelým soundtrackom pre nekonečnú jazdu, či už na ceste, pri behaní, alebo len ako extra dávka pozitívnej energie. Je zároveň povzbudením a manifestom silnej osobnosti.

Text piesne sa zaoberá témou sebaprijatia, odhodlania a snahou presahovať vlastné hranice. Interpret sa v nej zúčastňuje na dialógu so svojím vnútorným hlasom a zdôrazňuje dôležitosť sústredenia sa na pozitívne veci so správnym úmyslom. Don’t Stop Me je skladba, ktorá nabudí k činom a povzbudí na ceste za vlastnými snami. Je to hymna pre všetkých, ktorí nechcú byť zastavení a veria vo svoje vlastné schopnosti.

Vokálny prejav speváka je presvedčivý, vďaka čomu sa text skladby dostane pod kožu. Rakovicky vyniká svojím autentickým štýlom a originalitou, vytvára piesne s posolstvom a vnáša do nich hĺbku a emócie. Jeho hudba sa dotýka rôznych žánrov a to nielen v prípade tejto novej piesne.

Dejovou líniou videoklipu je naháňačka, v ktorej spevák uteká pred útočníkmi a počas behu sa mu vyjavujú spomienky na minulosť. Myšlienka vychádzala z idey o zmierení sa s aktuálnou situáciou, reflektovaním na predošlé skúsenosti a pozitívne spomienky. Uvedomením si, na čom naozaj záleží, pripomenutím si toho, čo všetko sme už doteraz zvládli a prijatím momentálneho diania v živote, hovorí režisér Matúš Szalontay.