Robbie Williams ohlásil turné, zahrá v Prahe i vo Viedni

Najväčší zabávač hudobného sveta Robbie Williams ohlásil letné štadionové turné. Na Slovensku síce nevystúpi, avšak vo Viedni, či v Prahe si ho môžu pozrieť aj slovenskí fanúšikovia. Okrem Rakúska a Českej republiky sa spevák zastaví aj v Írsku, Nemecku, Francúzsku, Holandsku, Taliansku, Švédsku, Nórsku, Dánsku, Fínsku, Poľsku, Maďarsku, Švajčiarsku, Rusku a doma vo Veľkej Británii. Neuveriteľné je, že hosťom koncertov bude dvojica Erasure.

Robbie Williams pred malou chvíľou ohlásil letné turné po európskych štadiónoch. To štartuje 2. júna 2017 v britskom Manchesteri. Najbližšie Slovensku vystúpi Robbie Williams 13. augusta 2017 vo Varšave, 19. augusta na letisku v pražských Letňanoch, 23. augusta v Budapešti a 26. augusta v rakúskej Viedni. V rámci európskeho turné spevák vystúpi aj v Moskve, St. Peterburgu, Zürichu, Kodani, Štokholme, nórskom Bergene, Mníchove, Berlíne, talianskej Verone, Paríži a samozrejme vo viacerých britských mestách vrátene Londýna.

Predaj vstupeniek je rozdelený na niekoľko etáp. Prvé vstupenky si budú môcť už zajtra zakúpiť tí, ktorí si aktuálny spevákov album The Heavy Entertainment Show predobjednali v internetovom obchode Amazon. V stredu sa lístky dostanú k tým, ktorí si album predobjednali cez spevákovu internetovú stránku a v piatok 11. novembra sa dostanú lístky ku všetkým ostatným záujemcom.