Williams si vystrelil z oligarchov, no v Prahe im spieval na svadbe

Ako správny šoumen si britský kráľ zábavy vie veľmi dobre zrátať, ako sa najlepšie postarať o promo svojho nového albumu dávno predtým, než vôbec vyjde. Aktuálny singel Party Like A Russian vyvolal okamžite po zverejnení protichodné reakcie, pretože britský spevák si v ňom robí srandu z ruských oligarchov. Kuvičie hlasy sa ozývajú hlavne preto, že Williams iba pred pár dňami zaspieval na svadbe dcéry ruského oligarchu a zobral za to nemalé peniaze. Český týždenník Téma priniesol krátku správu, že svadba s hviezdnym hosťom sa uskutočnila v Prahe.

Fanúšikom je však v podstate absolútne jedno, v akých kruhoch sa ich idol pohybuje. Podstatné je, že nový singel avizuje zároveň nový, už jedenásty štúdiový album Robbieho Williamsa, ktorý vyjde pod názov Heavy Entertainment Show v piatok 4. novembra. Robbieho novinka vychádza pod hlavičkou vydavateľstva Sony Music, ktoré so spevákom podpísalo nový kontrakt.

Album vyjde v dvoch verziách. Na základnej nájdu fanúšikovia 11 piesní, deluxe verzia prinesie o päť piesní viac a tiež tri videá. Na spevákovej internetovej stránke sú už teraz v predpredaji k dispozícii obe verzie aj s balíčkami zostavenými na mieru jeho fanúšikov. Tí si tak môžu doplniť zbierku svojich drobností o ďalšie kúsky. Cena najdrahšieho balíčka presahuje neuveriteľných 100£ a jeho súčasťou je i spevákom podpísaná fotografia.