Jelen uzatvára etapu s piesňami Michala Tučného

Skupina Jelen minulý rok ukončila sériu koncertov k turné Půlnoční vlak. Tú si nenechalo ujsť viac než desať tisíc divákov. Vystúpenie sedemčlennej skupiny patrí k tomu najlepšiemu, čo súčasná česká hudobná scéna ponúka. Frenetickú atmosféru a strhujúcu energiu sa kapele podarilo zachytiť vo videu, ktoré vzniklo počas troch decembrových koncertov v pražskom Lucerna Music Bare.

Všetko musí niekedy skončiť a aj my sa takmer po dvoch rokoch lúčime s piesňami Michala Tučného. Teraz už pracujeme s pôvodným materiálom, ktorý pripravujeme na náš nový album, hovorí frontman Jindra Polák.

Poslednými jarnými koncertami sa kapela Jelen rozlúči aj s piesňami Michala Tučného, ktoré ich sprevádzali celý minulý rok a spoluprácu oslávili albumom s názvom Polnočný vlak Michala Tučného. Na februárových a marcových koncertoch kapelu bude kapela sprevádzať aj dcéra Michala Tučného, Míša. Turné deviatich koncertov po českých mestách skončí 30. marca v pražskej Malostranskej besede. Začiatkom leta Jelen vystúpi na dvojkoncerte so slovenskou kapelou IMT Smile v pražských Žlutých Lázních.