Robert Burian a Ronie: Má všetko čo má mať

Jeden z najuznávanejších slovenských producentov, Robert Burian vydáva novinku. Do singla Má všetko čo má mať si prizval speváčku Ronie. Keď som pred pár rokmi zachytil skladbu Je mi to jasné, hneď som vedel, že určite príde deň, kedy oslovím Veroniku na spoluprácu. A prišiel, prezrádza Robert Burian. Novinka je prvou hudobnou spoluprácou tejto dvojice umelcov, no ako sa spoločne zhodujú: Už teraz obaja vieme, že nebola posledná!

Slovenský producent, ktorý zlomil rekordy klubových, rádiových i youtubových domácich rebríčkov megahitom Žijeme len raz (feat. Ego) priznáva, že featuringy nevydáva každý deň a na umelcov, ktorých si vyberie do svojich skladieb, je náročný: Veľmi zodpovedne si vyberám umelcov, ktorých oslovujem a som šťastný, že do svojej diskografie si budem môcť pridať spoločnú pieseň s Ronie. Je to mladá, krásna, šikovná a talentovaná speváčka, ktorá už dávno skočila na vlak úspešných.

Pamätám si, že Robert mi poslal tento podmaz a ja som text napísala vo vlaku cestou z Pezinka do Bratislavy,  spomína Ronie na zrod pesničky. Verím, že každá pieseň vyjde vtedy, keď je jej správny čas. Veľmi sa teším, že práve touto spoluprácou uzatváram rok 2019, ktorý bol pre mňa plný práce, krásnych duetov a hudby!