Robo Opatovský má svoju Lásku

Spevák a skladateľ Robo Opatovský zverejnil videoklip k svojej novej skladbe Láska. Novinka už pri svojom vzniku zachránila jednému z autorov tichú domácnosť.

Už aj ja mám svoju Lásku. Tak ako ju má aj Marcel Palonder, Elán a ďalší poprední slovenskí umelci. Pesnička má už niekoľko rokov. Čakal som na ten správny text. Nechcel som, aby to bola presladená balada, prezradil Robo Opatovský. Tie správne slová napokon vyšli z pera textára Michala Mifkoviča, ktorý s úsmevomprezradil malú kuriozitu: Robo mi poslal demo v čase, kedy som mal takpovediac tichú domácnosť. Text zo mňa vyšiel veľmi rýchlo a akonáhle som ju zahral mojej žene, tak sa rozcítila a tichá domácnosť bola zažehnaná.

Spevák k pesničke nechcel prvoplánový videoklip, ale vymyslel si, že bude trochu abstraktnejší. S režisérom sa napokon zhodli na tom, že ideálne bude, keď lásku bude prezentovať žena krásnym tancom. Zároveň postupne pripravuje kompletný album, ktorý plánuje vydať zhruba o rok. Dovtedy svojich priaznivcov poteší ešte ďalšími singlami a niekoľkými koncertami v Nitre (22. apríl), Košiciach (28. apríl), Michaloviach (29. apríl) a Bratislave (1. júna).