Rottrová presúva pre chorobu koncerty, aj ten bratislavský

Česká spevácka diva Marie Rottrová, ktorá mala 12. decembra vystúpiť na veľkom vianočnom koncerte v Bratislave, posúva termín koncertu na rok 2017. Dôvodom je choroba speváčky, kvôli ktorej je v týchto dňoch nútená zrušiť viacero koncertov.

Novým termínom koncertu Marie Rottrovej je štvrtok 9. február 2017, miestom koncertu ostáva Hant Aréna,“ oznámili organizátori koncertu. Zároveň dodali, že fanúšikovia, ktorí si už zakúpili vstupenky na koncert, ktorý sa mal konať 12. decembra, si svoje lístky môžu ponechať – lístky ostávajú aj naďalej v platnosti aj na koncert, ktorý sa bude konať v novom termíne. V prípade, ak by niekomu nový termín koncertu nevyhovoval, vstupenky je možné vrátiť v sieti Ticketportal do konca roka 2016.

V novom termíne 9. februára 2017 vystúpia na koncerte aj avizovaní hostia – herec Jiří Bartoška i speváci Jaroslav Wykrent, Petr Němec a Magdaléna Urbanová. Zmena termínu prinesie jednu zmenu, medzi hosťami nevystúpi pôvodne avizovaný súbor Hradišťan pod vedením Jiřího Pavlicu. Podľa slov organizátorov je však možné, že ho nahradí iný hudobný hosť, o ktorom budú fanúšikov informovať. Na slovenskom turné sprevádza Marii Rottrovú jej dvorná skupina Neřež.

Vstupenky sú stále v predaji v sieti Ticketportal.