Rýchlo a zbesilo s parádnym soundtrackom

Migos

Filmová séria Rýchlo a zbesilo patrí k tým najpopulárnejším vo svete. V apríli sa v kinách objaví už jej ôsme pokračovanie Fast & Furious 8. Doplnené bude o ambiciózny hudobný album, ktorý čerpá z aktuálnej obľuby hip hopu. Očakávaný filmový trhák bude mať slovenskú premiéru 13. apríla 2017. V rovnaký deň sa objaví album, ktorý je prehliadkou toho najžiadanejšieho na súčasnej hiphopovej scéne.

Migos, Kodak Black, Lil Yachty, Young Thug, Sage The Gemini, Jeremih, Lil Uzi Vert, Kehlani, G-Eazy alebo Travis Scott, títo všetci prispeli na soundtrack, o ktorom sa predpokladá, že bude patriť k najpredávanejším v roku 2017.

Priaznivci sa pochopiteľne dočkajú obľúbených hrdinov, akčných scén a divokých automobilových naháňačiek. Na obrovskom úspechu predchádzajúceho dielu sa podpísala aj smrť jedného z hlavných protagonistov. Herec Paul Walker zomrel pri automobilovej nehode a v priebehu natáčania ho musel nahradiť jeho brat. Ústredná skladba See You Again bola poctou zosnulému hercovi a Wiz Khalifa a Charlie Puth sa vďaka tomu dočkali jedného z najúspešnejších singlov roku 2014.

The Fate of the Furious ako sa vola film v Amerike, uvádza videoklip Go Off, na ktorom spolupracovali Lil Uzi Vert, Travis Scott a Quavo z Migos.

Kompletný zoznam nahrávok:
Young Thug, 2 Chainz, Wiz Khalifa & PnB Rock – Gang Up
Lil Uzi Vert, Quavo & Travis Scott – Go Off
G-Eazy & Kehlani – Good Life
PnB Rock, Kodak Black & A Boogie Wit da Hoodie – Horses
Migos – Seize The Block
YoungBoy Never Broke Again – Murder (feat. 21 Savage) [Remix]
Bassnectar – Speakerbox (feat. Ohana Bam & Lafa Taylor) [F8 Remix]
Post Malone – Candy Paint
Kevin Gates – 911
Lil Yachty – Mamacita (feat. Rico Nasty)
Jeremih, Ty Dolla $ign, & Sage The Gemini – Don’t Get Much Better
Pitbull & J Balvin – Hey Ma (feat. Camila Cabello) [Spanish Version]
Pinto “Wahin” & DJ Ricky Luna – La Habana (feat. El Taiger)
J Balvin & Pitbull – Hey Ma (feat. Camila Cabello)