S Rybičkami 48 sa doplavili dobré novinky

Kapela Rybičky 48, obľúbená všetkými rockovými generáciami, prichádza s niekoľkými novinkami. Spoločne s Marekom Ztraceným predstavujú pieseň Goodbye o priateľstve, smrti a radosti zo života. Singel dostal vizuálnu podobu so zaujímavým hereckým obsadením. Zahrali si v ňom Václav Knop a Oldřich Navrátil. Druhou novinkou je song My, ktorý skupina čoskoro venuje fanúšikom za 18 rokov podpory a inšpirácie.

Je to taký popík, tak by bolo hriechom neprizvať k nemu princa českého popu, vysvetľuje spevák Jakub Ryba dôvod, prečo k novinke prizvali práve Mareka Ztraceného. Je to navyše po dlhšej dobe vážnejšia pesnička. S Marekom sa nám robí dobre po každej stránke. Vie si zo seba urobiť srandu, ale tiež byť seriózny. Dokonca si do piesne napísal i jednu slohu, takže je super, že sa na piesni podieľal aj autorsky, dodáva spevák.

Sme kamaráti a fandíme si navzájom. Na festivaloch vedľa seba tak akosi starneme a dospievame. O spoločnej piesni sme sa bavili už dávnejšie. Jakub bol rýchlejší a napísal túto nádhernú vec. Celé to vzniklo za 48 hodín, také to bolo spontánne, opisuje nadšenie zo spolupráce hitmaker Marek Ztracený.