Samantha Fox sa svojho príchodu na Slovensko nevie dočkať

Multižánrový kultúrno-zábavný festival, ktorý pravidelne otvára leto v Hniezdnom, ani tento rok nesklame. Organizátori pripravili program nabitý hudobnými hviezdami a množstvom atrakcií pre celú rodinu. Nadšenie z vystúpenia v našej krajine prejavila i legendárna Samantha Fox, ktorá prostredníctvom videa zdraví Slovákov.

Dvojdňový celodenný hudobný program, párty ako na Ibize, súťaže či atrakcie pre najmenších. To všetko a omnoho viac sa dá zažiť v dňoch 28. – 29. júna na jednom mieste – v Nestville Parku v Hniezdnom. Organizátori jedného z najväčších podujatí na východnom Slovensku s názvom Nestville Open Fest už po ôsmykrát chystajú privítať letnú sezónu veľkolepým spôsobom.

Headlinerom podujatia sa tento rok stáva hudobná ikona 80-tych rokov Samantha Fox. Prostredníctvom videa, z ktorého srší veľmi pozitívna energia, Slovákom nestarnúca legenda zasiela odkaz s vrúcnymi pozdravmi a bozkami. S očividne skvelou náladou prezradila aj, že sa svojho príchodu a slovenského publika nevie dočkať. Rodáčka z Anglicka poodkryla akým smerom sa bude jej vystúpenie v Hniezdnom uberať. Vystúpim s mojou úžasnou kapelou a zaspievam všetky svoje hity a omnoho viac. A samozrejme zaspievam aj Touch Me.

Okrem zahraničného hosťa sa počas festivalu predstavia i domáce hviezdy. Návštevníkom Nestville Open Festu sa predstavia Richard Müller, Sima Martausová, Heľenine Oči, Gladiátor, Peter Cmorík, Kristína, Sima, S hudbou vesmírnou , NoControl, Rusín Čendeš Orchestra, Oasis Tribute, či Akustika.

Pravú atmosféru obľúbených exotických dovoleniek prídu do malebnej dedinky v okrese Stará Ľubovňa navodiť svetoví DJ-i, ktorých možno zažiť priamo na Ibize. Mená ako Ray Paeron, DJ Milana, DJ Borra, či Nuff & Lekno rozprúdia zábavu a navodia skutočnú atmosféru horúcich diskoték.

Organizátori Nestville Open Festu, ako inak, mysleli tiež aj na našich najmenších a pripravili pre deti množstvo pútavých atrakcií. Okrem Oteckov, ktorí sa tentoraz predstavia v netradičnej úlohe – budú čítať Dobšinského rozprávky, príde deti zabaviť  aj Miro Jaroš.  V detskom hangári je pripravených počas celého festivalu množstvo pútavých atrakcií, ako napríklad bublinové či balónové show, maľovanie na tvár, detské divadielka, veľa animačných aktivít a kino, ktoré sa po 20. hodine premení na kino pre dospelých.

Malí či veľkí milovníci čokolády si prídu na svoje v čokoládovom svete Nestville Chocolate plnom vynikajúcich dobrôt a čokolády, ktorý je výnimočnou súčasťou Nestville Parku.

Dospelákov určite poteší zaujímavá expozícia Nestville Park, ktorá návštevníkov festivalu prevedie tajomným svetom liehovarníctva a tradičných ľudových  remesiel.

V sobotu je pre tých, ktorí si nenechajú ujsť Nestville Open Fest 2019 pripravená fascinujúca Nestville Rodeo Show. Kone a jazdecké umenie môžu návštevníci obdivovať v dych berúcich rodeo disciplínach, ktoré sa budú konať v rodeo aréne. Okrem vystúpenia Národného žrebčínu Topoľčianky, ktorý predvedie jazdy na koňoch a zrkadlové jazdenie, bude súčasťou programu tiež predstavenie Voltíž. Vyvrcholením celého rodeo bude Nestville Race, v rámci ktorého pretekajú dvaja jazdci súčasne na dvoch dráhach. Jazdci a kone budú musieť počas pretekania zdolať prekážky ako skok cez balíky zo slamy, skok cez sudy, skok cez prútie a slalom medzi sudmi.

Okrem uvedenej kultúrno-zábavnej nálože organizátori prichystali pre návštevníkov festivalu Nestville Open Fest 2019 množstvo atraktívnych súťaží a športových aktivít, pre ktoré sa oplatí prísť aj tento rok do Hniezdneho.