Sebastian o sebareflexii

Kapela Sebastian prešla v priebehu posledných rokov výraznou zmenou, ktorú si nemožno nevšimnúť, predovšetkým z ich živých vystúpení. Energická show nabitá skvelými hudobníckymi výkonmi umelcov dokáže pritiahnuť pozornosť a zaujať aj na najväčších domácich festivaloch. Teraz frontman kapely Sebastian Navrátil, prichádza s vnútornou spoveďou o vzťahu a pominuteľnosti sveta, ktorá sa vďaka hravému beatu vymyká zo škatuľky, čo podčiarkuje aj originálny videoklip z dielne Jakuba Mahdalu.

Pieseň Hledám vznikla začiatkom februára tohto roku. V Liberci zostalo ešte trochu snehu a ja som nostalgicky spomínal na prežité roky, na to ako sa všetci a všetko okolo nás mení; spomínal som tiež na obdobie, kedy som sa naposledy cítil pokojne a v bezpečí. Niekedy sa totiž ženieme za šťastím, ktoré vidíme okolo nás, na internete, v televízii a neustále hľadáme náš vysnený ideál, ale čo ak nestačí iba hľadať? Čo ak je treba pre to spraviť viac? Začať sám so sebou a k svojmu šťastiu sa prebojovať? O tom všetkom hovorí pieseň Hledám, hovorí spevák Sebastian.

Jeden z najúspešnejších spevákov svojej generácie, ktorý sa preslávil megahitom Toulavá, sa po covidovom odklade svojho jarného turné konečne chystá predstaviť fanúšikom na troch samostatných koncertoch. Turné bude mať niekoľko hostí a ako predskokanka sa predstaví charizmatická speváčka Pam Rabbit, ktorá si svojimi počinmi podmaňuje českú domácu scénu. Koncerty odohrá v Brne, Liberci a v Prahe.