Selena Gomez poodhalila svoj Fetish

V posledných mesiacoch je americká speváčka Selena Gomez hudobne opäť veľmi aktívna. Okrem úspešného songu It Ain’t Me, ktorý so Selenou nahral nórsky DJ a producent Kygo, stihla fanúšikom predstaviť aj singel Bad Liar, s ktorým zabodovala ako doma v Amerike, tak aj u nás v Európe. Pieseň bola ochutnávkou z pripravovaného albumu, na ktorom Selena momentálne usilovne pracuje, a na ktorom určite nebude chýbať ani novinka Fetish.

Najnovší singel Seleny Gomez vydareným spôsobom prepája svet R&B a elektronickej hudby. Pomalý song, v ktorom Selene sekunduje americký hip hopový umelec Gucci Mane, produkčne zastrešili The Futuristics, ktorí v minulosti pracovali na hitoch pre Chrisa Browna, Pitbulla, Bruna Marsa, či Halsey. Veľký podiel na celkovom zvuku má aj Jonas Jeberg, ktorý spolupracoval tiež s Demi Lovato, The Pussycat Dolls, či Nicki Minaj.

Oficiálny videoklip k singlu Fetish bol zverejnený pred pár dňami, pričom za pár hodín nazbieral na YouTube takmer 4 milióny zhliadnutí. Experimentálne a jemne psychadelické video režírovala Petra Collins a speváčka sa v ňom predstavuje v úlohe, v akej sme ju doteraz nikdy nevideli. Hoci sa dej odohráva na typickom americkom predmestí, za zatvorenými dverami žiadnu domácu paničku nečakajte. Ako samotný názov singla napovedá, Selena sa v ňom poriadne odviaže…