Selena Gomez sa hlási s novým singlom

Jedna z najpopulárnejších speváčok súčasnosti Selena Gomez vydala singel Back To You, ktorý pochádza zo soundtracku k novej sérii seriálu 13 Reasons Why. Prvá séria rozprávala príbeh stredoškoláčky Hannah, ktorá sa rozhodla spáchať samovraždu. Objasnenie dôvodov, ktoré ju doviedli k tomuto krajnému riešeniu, nahrala na 13 kaziet a tie postupne nechala vypočuť všetkých, ktorí sa nejakým spôsobom pričinili, že sa napokon rozhodla ukončiť svoj život. Druhá séria sa začína po jej smrti a mapuje cesty týchto ľudí za uzdravením, ako aj súdny proces s Hanninou strednou školou.

Napriek tomu, že Selena v novej piesni spieva o minulom vzťahu, ide o dynamický a pozitívny song. Chcela som, aby to bolo pekné posolstvo, dodáva k novinke speváčka a producentka spomínaného seriálu.

Selena Gomez začínala ako úspešná herečka, ktorá sa prostredníctvom kapely Selena Gomez & The Scene v roku 2008 prihrnula na hudobnú scénu. Po troch albumoch kapelu opustila a vydala sa na sólovú dráhu. Odvtedy jej albumy a single pravidelne obsadzujú najvyššie priečky prestížnych svetových hitparád. Selena za svoju kariéru predala vyše 7 miliónov albumov a 22 miliónov singlov. Jej najnovšie hity Bad Liar, Fetish či Wolves na YouTube dovedna zaznamenali viac ako pol miliardy vzhliadnutí.