Sematam odpálili Bombu

Netradičné lovestory medzi štýlovou čajočkou a chlapcom s ozaj osobitým prístupom k baleniu v zábavnom videoklipe plnom tanca. Kapely Sematam a S Hudbou Vesmírnou prichádzajú s novým singlom a je to riadna bomba. Svieže funky dopĺňa uletená choreografia, s ktorou sa popasovali členovia oboch kapiel a 30 komparzistov. Originálny príbeh zasadený do atmosféry plných nočných klubov dvíha zo stoličiek.

Pesnička Bomba vznikla ako diskotékové lovestory dvoch smiešnych charakterov. Na jednej strane máme týpka, ktorý sa cez víkendy mení na diskotékového kráľa, no jeho šviháckosť  okrem jeho mamy nikto nevidí. Na strane druhej je štýlová čajočka, ktorá jeho podivínskemu šarmu napokon podľahne. A keďže správny balič potrebuje aj poriadnych wingmanov bolo od začiatku jasné akej role sa chopia chlapci z SHV, hovorí autor skladby Marek Kutnár.

Páči sa nám ako S Hudbou Vesmírnou pristupujú k svojej tvorbe. Od začiatku sme mali pocit, že sme si v niečom podobní a preto sme ich aj oslovili na featuring. Spolupráca nás v tom len utvrdila. Dominika, Sorizzo a Marek sú super týpci, myslím, že sme si skutočne sadli a verím, že sa Bombou naša spolupráca ešte nekončí, hovorí Marek Kutnár.