Simply Red privezú Micu Paris

Úspešné hudobné zoskupenie Simply Red na svoje európske turné zoberie svoju kolegyňu z rodného Anglicka. Predskokankou hlavných hviezd bude známa speváčka Mica Paris. Známa speváčka, moderátorka a herečka, ktorá hudbou žije doslova odmalička. Od útleho veku spievala v gospelovom zbore, do pozornosti širokej verejnosti sa dostala vďaka debutovému albumu So Good v roku 1988. Počas svojej hudobnej kariéry stihla vydať osem albumov, z ktorých výber skladieb si budú môcť návštevníci koncertu vychutnať 03. decembra 2022 bratislavskej NTC Aréne.

Anglická formácia Simply Red, na čele so spevákom Mickom Hucknallom, už túto zimu vystúpi v Bratislave. Zaznejú hity ako Stars, Holding Back The Years, Fairground či Money’ s Too Tight To Mention, ktoré mapujú hviezdnu kariéru kapely, ale aj novšie skladby z posledného albumu Blue Eyed Soul.

Európske turné Simply Red, ktoré prerušila pandémia, nanovo odštartuje presne na Medzinárodný deň detí v Írsku. Tento rok skupina postupne odohrá takmer 60 koncertov.