Skulptúra z Wembley

Mladý spevák Adrián Ševc prichádza s prvým autorským singlom v anglickom jazyku. Novinka Sculpture vznikla vo Veľkej Británii v spolupráci s jeho priateľmi z hudobnej školy, na ktorej pôsobí a poslucháči si v nej prejdú poznaním, aké by bolo vypnúť svoje emócie a byť kamennou sochou. Emotívny singel plný sklamaní, nepochopenia, ale aj precitnutia predstavuje spolu s videoklipom na ceste k Wembley štadiónu.

Inšpiráciou bol rozchod a silné emočné nepochopenie a rozhodenie, veľa otázok. Nezodpovedané a nevysvetlené situácie a slová, ktoré mali nájsť iný význam, ako našli. Samotný strach z ublíženia druhej strane a rozhodnutie, že s láskou nebudem mať nič v živote spoločné, s odstupom času ozrejmuje Adrián Ševc prvotné pocity, ktoré skladbu samé písali.

Silný motív priania sa zbaviť svojich pocitov a premeniť sa na sochu tak vychádza zo stroskotanej lásky, ktorá zanechala priveľké jazvy. Hlavne verím, že nie som jediný, ktorý by si prial, aby dokázal vypnúť svoje emócie, doslova premeniť sa na kameň, sochu, sculpture. Počas piesne si poslucháč prejde cestou, aké by to bolo byť takou sochou, nič by sa ho nedotklo, nič by ho nerozhodilo, nikomu by neublížil, bol by chladnou skalou, no počas piesne zistí, že je to nemožné, hovorí spevák, dodávajúc, že sme len ľudia a práve naopak, máme byť vďačný za všetky pocity, ktoré máme.

Spevák má n svojom konte debutové slovenské EP, na ktorom ako vôbec prvý mužský interpret prespieval kultovú skladbu Čerešne od Jara Filipa, Milana Lasicu a Hany Hegerovej.