Skupina Jelen má vianočný singel

Pred rokom vydala skupina Jelen svoj v poradí druhý album Vlčí srdce. Od tej doby odohrali viac ako 100 koncertov a skupinu videlo na pódiách behom roka pol miliónov fanúšikov. Ani počas letných koncertov a festivalov nezabúdali do svojho playlistu zaradiť pieseň s vianočnou tematikou.

Vánoční (matiné) je koleda z reálneho života. Príbeh, ktorý v rôznych variáciách zažilo mnoho z nás. Štedrý deň, kedy cítite smútok, trochu sentimentu, ale tiež veľa nádeje do budúcich dní, vraví autor textu a frontman skupiny Jindra Polák.

Aj záver roku 2017 bude pre kapelu Jelen nabitý. Behom nasledujúcich týždňov ich čakajú koncerty na Slovensku: v Nitre, Trnave, Trenčíne a Novom Meste nad Váhom. Okrem toho sú predskokanmi skupiny Desmod na ich jesennom koncertnom turné. Dokonca s nimi naspievali duet s názvom Plný dom, ktorý vyšiel aj na poslednom CD slovenskej kapely. V decembri vyrážajú na krátke vianočné turné s vrcholom v pražskom Fóre Karlín. Okrem toho pre fanúšikov pripravili koncertné 2CD so záznamom z minuloročného vystúpenia v Lucerne a tiež spevník so všetkými jeleními piesňami.