Speváčka Patrícia Galbi debutuje singlom Ten feeling

Chytľavá letná skladba je prvou autorskou piesňou absolventky bratislavského konzervatória, ktorá sa doteraz venovala hlavne coverom so svojou kapelou. Uvedenie skladby Ten feeling sprevádza rovnako pozitívny, letný, videoklip, ktorý si Patrícia sama vymyslela a jeho nakrúcanie zorganizovala, aj keď to nebolo jednoduché.

Skladba Ten feeling je od začiatku pocitovou záležitosťou. Z jedného úsmevu prišla emócia a zrazu mi začali napadať verše. Celý text vznikol v priebehu pár minút, čo ma samú veľmi prekvapilo. Postupne mi napadla základná melódia, no celú záležitosť som odložila, ako sa hovorí, do šuflíka, vysvetľuje Patrícia.

Lenže osud nechcel, aby skladba zostala skrytá pred svetom a do cesty speváčke privial hudobníka Rolanda Kánika. Rozprávala som sa s ním o hudbe, o tom, čo robím, a opäť na základe pocitu, som sa rozhodla ho osloviť, či by mi s mojou skladbou pomohol a tým tak prispel k vytvoreniu mojej prvej vlastnej piesne. Od začiatku mi nejaký vnútorný hlas vravel Daj to von. Pocítila som túžbu mať vlastnú pieseň. Počas nahrávania som cítila pozitívnu energiu a budem rada, keď ju zacítia aj iní ľudia, teší sa speváčka.

Som rada že sa podarilo nájsť tých správnych ľudí, všetko zrealizovať a natočiť v pozitívnej atmosfére a energii, čo sa verím, do klipu aj prenieslo, spomína speváčka pochádzajúca z Bratislavy, v ktorej sa klip nakrúcal.