Stačí iba veriť

Speváčka Barbora Piešová prišla s novou piesňou Stačí iba veriť. Po romantickej balade plnej lásky s názvom Snáď, ponúka svojim priaznivcom song úplne z iného súdka. Rytmická skladba sa nesie v duchu 80. rokov a svieže spojenie spolupráce predposlednej víťazky SuperStar s chlapcami zo skupiny No Name určite nikoho nenechá iba tak sedieť. Na piesni spolupracovali Zoltán Šallai, Ivan Timko a Pavol Jakab.

Barbora má silný potenciál a nesmierne univerzálny hlas použiteľný vo vysokých aj nízkych polohách. Vedeli sme, že je ten správny interpret pre túto skladbu, ktorá sa nesie v duchu 80./90. rokov. Autorom textu je Ivan Timko, bubeník a textár kapely No Name. Po 26 rokoch spolupráce som veril, že napíše príbeh, ktorý bude perfektne korešpondovať s hudbou. Veľká vďaka patrí aj nášmu basgitaristovi Palimu Jakabovi, vysvetľuje spoluprácu Zoli Šallai a jeho spoluhráč v skupine, Ivan Timko, k tomu s úsmevom dodáva: Bolo veľmi príjemné a zaujímavé písať text pre ženu. Rád som sa vžil do úlohy ženy, ktorá sa musí vysporiadať s problémami vo vzťahu a myslím, že to v tej piesni zvládla bravúrne.

Vo videu, ktoré začína pohľadom na veľkú disco guľu, Baša milo prekvapila, keď ukázala aj svoje tanečné schopnosti a nenechala sa zahanbiť tanečnou choreografiou s dvoma parťáčkami. Barbora v týchto dňoch dokončuje svoj druhý album, ktorý by sa mal objaviť na hudobnom trhu už koncom júna.