Štefan Štec od Košíc po Trnavu

Štefan Štec & Fajta pripravujú program na letné turné, na ktoré ich fanúšikovia už netrpezlivo čakajú. Zaznejú hity Urvala sia struna, Báči Jašov, Idu sobi a Oj, Maryčko na Vás, ale aj jedinečná rusínska verzia skladby Jany Kirschner Láska neumiera či novinka, ktorú Štefan spieva s Petrom Bičom. Fanúšikov čaká neopakovateľná atmosféra koncertov pod holým nebom. Prvý z nich bude 23. júla v Košiciach.

Živé hranie mi veľmi chýbalo. Ale keďže počas koncertov mi zas chýba rodina, snažil som sa predošlú situáciu využiť a venovať sa mojim najbližším. Teraz sa už zase neviem dočkať koncertovania. Poviem pravdu, že je mi úplne jedno, kde budeme hrať. Chcel by som si zaspievať od najmenšej dedinky, po veľké mestá, všade tam, kde majú radi našu tvorbu, vraví Štefan Štec.

Budeme pokračovať v tom, čo sme rozbehli, no vzhľadom na situáciu nedokončili. Stále chceme hrať hlavne skladby z nášho ostatného CD, no pripravujeme aj nové piesne. Plánujeme napríklad zaradiť rusínsku verziu skladby Láska neumiera od Jany Kirschner. Tiež sa teším, že čoskoro vyjde staronová skladba v spolupráci s Petrom Bičom, dodáva Štefan Štec.

ŠTEFAN ŠTEC & FAJTA LETNÉ KONCERTY:
23.07. Košice
01.08. Kežmarok
06.08. Trnava
21.08. Banská Štiavnica
29.08. Hlohovec
10.09. Trenčín