Štěpán Urban vykračuje z alternatívnej zóny, dôkazom je nový singel Tokio

Štěpán Urban, finalista SuperStar 2015, sa v minulom roku prihlásil s dvomi autorskými singlami, Candy a Postel. Jeho tvorba teraz prekračuje alternatívne hranice nimi vytýčené. Novinka Tokio je toho dôkazom.

Tokio je o strate niečoho, alebo niekoho, bež čoho si väčšinou nedokážeme predstaviť život. O snahe všetko vrátiť späť a snažiť sa ospravedlniť za chyby svoje a porozumieť chybám tých ostatných. A áno, impulzom bola osobná skúsenosť. Zároveň chcem povzbudiť poslucháčov k tomu, aby sa nevzdávali a hľadali ďalej svoje šťastie aj napriek tomu, že je to niekedy veľmi ťažké, opisuje spevák o čom je jeho nová pieseň.

Intímnu pieseň produkovali talentovaný Adrian Líška, producent posledného albumu skupiny Mandrage a Frithjof Rödl z Erfurtu, u ktorého sa pieseň nahrávala a mixovala.

Dvadsaťdvaročný študent umelecko-manažérskej školy sa hudbe aktívne venuje viac ako desať rokov. V predposlednom ročníku speváckej súťaže SuperStar sa umiestnil na druhom mieste za Emmou Drobnou, ktorú v nasledujúcich dvoch rokoch doprevádzal na gitare. Po ukončení spolupráce sa sústredil výhradne na svoju vlastnú tvorbu.