Ta pravá Karla Gotta vychádza na vinylovej platni s autogramom

Ostatný album Karla Gotta Tá pravá vyšiel na vinylovej platni. Kompletný obsah úspešného cédečka bol prevedený do formátu gramofónovej platne, ktorá robí z titulu nový zážitok. LP obsahuje texty piesní a aktuálne fotografie z dielne Ondřeja Pýchu. Vydanie novinky Karla Gotta na vinyle prináša tiež mimoriadnu príležitosť všetkým skutočným fanúšikom: prvých päťsto kusov LP je spevákom vlastnoručne podpísaných.

Tucet pesničiek na albume Ta pravá je mixom popovej klasiky a štandardov, ktoré chcel Karel Gott nahrať už dávnejšie, v priebehu rokov na ne nezabudol a tento rok prišla ich chvíľa. Tou pravou je, však tiež pôvodná domáca pieseň, ktorú Karlovi Gottovi na telo napísal spevák a skladateľ Marek Ztracený. Pesnička sa s úspechom zaradila medzi najväčšie hity Karla Gotta a rovnomenný videoklip režiséra Martina Paseckého má na YouTube už takmer tri a pol milióna vzhliadnutí.

Neuveriteľný, 42-násobný slávik Karel Gott pokrstil svoju novinku len pár dní pred začiatkom letných prázdnin v pražskej Malostranskej besede. Krstným otcom sa stal spevák Marek Ztracený a Karel Gott si už na krste prevzal za úspešný predaj CD od riaditeľky vydavateľstva Supraphon Ivy Milerovej zlatú platňu.