Tim Owens z Judas Priest a ďalší metaloví speváci zaspievajú v Košiciach

Keď na pódium vybehne Tim Ripper Owens, niekdajší spevák legendárnych Judas Priest s ďalšími dvoma rovnako excelentnými spevákmi, rozpútajú poriadnu heavy – metalovú party. Tá je už pripravená aj pre slovenských fanúšikov, lebo The Three Thremors sa onedlho predstavia v Košiciach na svojom jedinom slovenskom koncerte.

Projekt vznikol minulý rok spojením troch hlasov. Asi sa presne ani nevie, kto prišiel s touto myšlienkou, ale nápad to bol určite skvelý, pretože dokopy sa dali tri metalové sirény – Tim Ripper Owens, Steve GrimmettSean The Hell Destroyer Peck, ktorý to onedlho roztočia v košickom Collosseu. The Three Thremors charakterizujú jeho samotní členovia ako niečo trojnásobne hlasnejšie než je sonický tresk, z čoho je jasné, že návštevníkov koncertu čaká poriadne metalové peklo.

Kapela vydala v januári svoj prvotinu Three Tremors, obsahujúcu 12 skladieb, ku ktorým si každý jeden z týchto spevákov zvolil svoj vlastný, originálny prístup. Vznikol tak svieži a inovatívny debut s úžasným spevom speváckeho tria, vrátane troch bonusových skladieb nahraných počas amerického turné kapely. Vynikajúci dojem z neho ešte dotvára obal vytvorený srbským výtvarníkom Dušanom Markovičom.

Sean The Hell Destroyer Peck vraví, že každý z nich troch naspieval celý album. Pri strihaní vzniklo množstvo nepoužitého, skvelého materiálu, keďže sme použili len to najlepšie. Myslím, že sme vytvorili kvalitný produkt. Na mixáži a spájaní trackov sme pracovali s producentom Daveom Garciom. Potom sme oslovili Dušana Markoviča a ten svojim dielom perfektne skrášlil a dotvoril našu štúdiovú prácu. Od nášho amerického turné sme nonstop pracovali na tomto materiáli a plánovali návrat do Európy na miesta, kde sme ešte neboli. Berieme to ako jednu z našich priorít a podporu tohto albumu. Odkazujem všetkým metalistom: Zavolajte si kamošov a príďte na jedinečnú metalovú šou, ktorá sa len tak nevidí!

Tim Ripper Owens je z albumu nadšený rovnako, ako jeho parťáci z kapely. Všetci sme do toho dali to najlepšie. Od začiatku som dúfal, že sa nájde spôsob, ako to vydať, čo sa podarilo a úžasný výsledok našej práce je na svete. Som vzrušený z návratu na európske pódia a teším sa na to, že fanúšikom predvedieme naše horúce novinky. Počas koncertu ich čakajú aj šokujúce zmeny. Uvidíme sa v kotli pod pódiom! a to aj pod tým v košickom Collosseu už 26. novembra 2019.