Tri krásne sudičky pokrstili vianočného Opatovského

Vianočná nálada a veľkolepá vianočná atmosféra sprevádzali krst nového CD Roba Opatovského Vianočné duetá. Do života ho uviedli tri krásne sudičky, speváčky, ktoré na ňom spievajú dueto so sympatickým spevákom a skladateľom. Mária Čírová, Barbora Švidraňová a Elis Mrázová album pokrstili originálne – ľadovými srdiečkami. Všetky tri povedali, že z krásnych skladieb na albume cítiť, že Robo ako vianočné dieťa, narodené 25. decembra, tieto sviatky skutočne miluje.

vianocne-dueta„Želám tomuto albumu, aby sa dostal ku každému, kto tak miluje Vianoce ako Robo. Hlavne nech urobí radosť a sviatočnú náladu. Robo, robíš to skvelo,“ odkázala mladučká Elis Mrázová.

„Som veľmi poctená, že si ma Robo vybral na nahrávanie takej vážnej skladby ako Aleluja. Vážim si, že som mohla pracovať s pánom Mirom Dvorským, čo je pre mňa obrovská česť, pretože opera ma fascinuje a byť v úzkom kontakte s takým veľkým majstrom je naozaj úžasný pocit. Teším sa každej novej spolupráci, najmä s takými ľuďmi, ako je Robo, z ktorého cítiť lásku k hudbe. Ja som tiež taký vianocofil, rada počúvam vianočné skladby a tento rok k nim určite pridám aj toto CD,“ vyznala sa Barbora Švidraňová.