Do kín prichádza brutálna Mafia Mamma

Magic Box SlovakiaKukni na to!, ako mediálny partner filmu, prinášajú na plátna slovenských kín akčnú komédiu Mafia Mamma, ktorej režisérkou je Catherine Hardwicke (Už teraz mi chýbaš, Súmrak, Legendy z Dogtownu). Film má premiéru už dnes, 20. apríla 2023.

Kristinin (Toni Colette) život je ako mnoho iných. Syn odchádza na vysokú, manželstvo je v troskách a práca manažérky farmaceutickej spoločnosti ju unavuje. Jej jediným rozptýlením je občasný pohár vína s priateľkami. Chcelo by to zmenu. Keď jej v Taliansku zomrie starý otec, ktorého nikdy nepoznala, odchádza z Kalifornie do Ríma na pohreb. Starý otec ju v závete ustanovil aj za jedinú dedičku rodinného podniku. Zistenie, že rodinný podnik je v podstate organizovaný zločin a ona sa práve stala hlavou mafiánskeho impéria, prevráti jej život naruby. Pre ženu, ktorá vie upiecť neodolateľné muffiny, ale bola príliš zaneprázdnená na to, aby si našla čas na sledovanie Krstného otca, je to veľká výzva.

S pomocou skúsenej a schopnej spolupracovníčky svojho starého otca Biancy (Monica Bellucci) zisťuje, že hoci sa nemusí vyhýbať guľkám, byť hlavou mafie má aj veľa pozitív. Akčnú komédiu Mafia Mamma do kín prináša distribučná spoločnosť Magic Box Slovakia.