Už bolo dosť

Novinka, o ktorej je reč má názov Bejbyride a už na prvé vypočutie si poslucháča získa svojim rytmom a nezameniteľným prejavom oboch interpretov. Tian Moon oslovil do spolupráce Jana Bendiga, jednu z najvýraznejších osobností českej hudobnej scény, ktorý trefne vystihol atmosféru skladby a svojím charizmatickým a jedinečným štýlom podčiarkol jej charakter.

Od prvého momentu, čo som skladbu počul som cítil, že to je song, ktorý momentálne vystihuje moje pocity a ja chcem byť jeho súčasťou. Je to neskutočná pecka a teším sa, čo na ňu poviete aj vy. Je to totiž úplne niečo iné, než čakáte, hovorí Jan Bendig.

Keďže moji fanúšikovia mali možnosť odo mňa počuť v poslednej dobe len tracky, ktoré majú hlbší význam a depresívnejšiu atmosféru, rozhodol som sa, že moju tvorbu okorením niečím živším. Život je aj o zábave, o ambíciách, a ženách, ktoré nemusia vždy reprezentovať len nešťastnú lásku. To všetko má Bejbyride. Veľmi sa teším, že práve Jan Bendig prijal spoluprácu a stal sa súčasťou tejto skladby, doplnil Tian Moon.

Mgr. Peter Zajíc / Illuminate