Už dnes Vianoce s Máriou Čírovou

Speváčka, klaviristka a skladateľka Mária Čírová si pre fanúšikov pripravila jedinečný vianočný koncert. Speváčka sa už druhý raz rozhodla priniesť vianočný koncert priamo do obývačiek svojich fanúšikov a zachovať tak krásnu tradíciu. Na online koncerte Moje Vianoce sa už dnes môžete s Máriou a jej hitmi dokonale naladiť na najkrajšie sviatky roka.

Speváčka naživo predstaví obľúbené skladby z oboch svojich vianočných albumov ako Do noci tichej, Štedrý večer alebo Vianoce krásne sú. Na koncerte nebudú chýbať ani hity Unikát, Kto vie alebo Chýbaš a tradičné slovenské a svetové koledy v špeciálnych úpravách.

Máme tu už druhé Vianoce, keď sa nemôžeme stretávať tak, ako sme boli zvyknutí. Do poslednej chvíle som verila, že sa nám podarí zahrať aspoň jeden koncert naživo, ale nakoniec sme sa rozhodli ísť touto cestou. Pre mňa ako trojnásobnú mamu je veľmi dôležité neprestať žiť, nech sa vonku deje čokoľvek. Urobme to pre seba, pre naše deti, pre naše rodiny a nechajme sa vtiahnuť do čarovného kúzla Vianoc, ktoré sa nám každoročne pripomína v tomto období. Narodením Lásky, ktorá sa chce dotknúť našich sŕdc. Poďte sa spolu so mnou naladiť, poďte si oddýchnuť, poďte sa usmiať, poďte zavrieť oči a cítiť horiace drevo v krbe, poďte si zaspievať tie najkrajšie slovenské vianočné koledy, pozýva Mária Čírová.

Obľúbená speváčka miluje adventné obdobie, samotné Vianoce a Štedrý večer. Vraciam sa zakaždým do svojho detstva, kedy sme sa s rodičmi veľa rozprávali o láske, o porozumení, o odpustení. Aké je v živote veľmi dôležité, aby sme sa mohli pohnúť ďalej. Varili sme si spolu, piekli koláčiky, zdobili stromček, upratovali a veľa si spievali. Dnes viem, že tieto spomienky sú ten najvzácnejší vianočný darček, aký som v živote mohla dostať. Myslím, že to je práve ten impulz, prečo robím vianočné koncerty. Prostredníctvom pesničiek túžim ľudí povzbudzovať, vnášať im do života nádej, lásku a mier, prezradila speváčka.