Veľkolepé spojenie troch skvelých interpretov na spoločnom koncerte

Úspešní hudobníci – spevák Adam Ďurica a populárna slovenská kapela Peter Bič Project, ktorí sa preslávili mnohými piesňami, spojili sily a pre svojich fanúšikov si pripravili celovečerný program. Koncertovať budú v Bratislave – 27. novembra v Ateliéri Babylon a v metropole východu – Košiciach v Spoločenskom pavilóne 28. novembra. Na pomoc si pozvali nováčika na slovenskej hudobnej scéne BuranoWskeho. Na koncertoch Veselo a spolu vystúpia všetci interpreti osobitne so svojimi kapelami, ale tešiť sa môžete aj na ich spoločný program. Najväčšie hity spomínaných interpretov tak dostanú celkom novú podobu.

Adama Ďuricu bude na koncerte sprevádzať jeho kapela. Netají sa tým, že je celé leto veľmi zaneprázdnený. Okrem toho, že vystupuje na rôznych festivaloch a mestských slávnostiach, pracuje na novom albume, ktorý by mal vyjsť už v októbri. Začiatkom septembra sa môžeme tešiť aj na jeho nový singel Holubička, ku ktorému v týchto dňoch nakrúca videoklip. K povinnostiam mu pribudnú aj spoločné skúšky na jesenné koncerty Veselo a spolu, no Adam sa už napriek tomu na spoluprácu veľmi teší: Pre mňa sú koncerty Veselo a spolu jednou veľkou show, ktorá bude plná najväčších slovenských hitov za posledné roky. Na pódiu sa zíde skvelá partia hudobníkov a vznikne niečo úplne nové unikátne, čo sa už nikdy nezopakuje. Teším sa hlavne na tie spoločné časti koncertu, pretože všetci sa navzájom poznáme už dlhé roky a všetci milujeme hudbu! Preto aj vznikol tento koncert.

Radosť zo spolupráce neskrýva ani Peter Bič (Peter Bič Project): Novembrových koncertov sa už nevieme dočkať! Z tejto spolupráce sa veľmi teším hlavne kvôli tomu, že tam spolu s nami bude Adam Ďurica a BuranoWski, s ktorými spolupracujeme už dlhé roky a vždy si spolu radi zahráme. Tieto koncerty budú hlavne o zábave, kamarátstve a som si istý, že to bude to veľká sranda! Sám som zvedavý, čo z toho vznikne.

BuranoWski, ktorý sa v poslednej dobe tiež veľmi aktívne venuje skladaniu piesní a písaniu nových textov, cíti veľkú zodpovednosť. Nie je sa čomu čudovať, keďže Adam Ďurica aj Peter Bič s kapelou sú už ostrieľaní hudobníci, ktorí si už na slovenskej hudobnej scéne vybudovali svoju pevnú pozíciu. Keďže nie len láska k hudbe, ale aj priateľstvo je to, čo ich spolu spája, Tomáš si je istý, že si spoločné koncerty poriadne užijú.

Keď mi Peter Riava z Universal Music, ktorý je otcom tejto myšlienky, zavolal a oslovil ma, či chcem byť súčasťou projektu Veselo a spolu, veľmi som sa potešil. Veď vystúpiť na jednom pódiu s hudobníkmi ako Adam Ďurica či Peter Bič je obrovskou cťou a ešte väčším záväzkom. Preto už dnes pripravujeme repertoár mojich piesní tak, aby divákov zaujali a zabavili sa pri nich. Aj keď som služobne najmladší, chcem si svoje miesto na koncerte ale aj na slovenskej hudobnej scéne zastať a potvrdiť, že Lúč nebola náhoda, Vyjadril svoje nadšenie zo spolupráce BuranoWski, ktorý momentálne pripravuje vydanie svojho ďalšieho singla.

Na koncertoch Veselo a spolu si môžete vychutnať najväčšie hity všetkých spomínaných interpretov, ako ste ich ešte nepočuli.