Vianoce #20: Snehuliak

Len pred pár dňami vydal výberovku svojich hitov za posledných desať rokov a už prichádza s novou skladbou. Robo Opatovský sa netají tým, že Vianoce sú mu mimoriadne blízke (narodil sa 25. decembra 1971) a fanúšikov pravidelne zásobuje novou dávkou vianočných skladieb. Tohtoročná novinka je výnimočná tým, že ju naspieval so svojou dcérou Hankou.

Ľudia si už u mňa zvykli, že časť mojej tvorby tvoria aj autorské vianočné skladby. Budúci rok plánujem vianočný album s názvom Rodinné Vianoce. Pilotný singel vydávame už tento rok. Volá sa Snehuliak, povedal Robo Opatovský.

Videoklip je kombináciou hraných záberov, v ktorých sa objavuje spevák s dcérou Hankou a animovaného príbehu. Nie je jednoduché postaviť na Slovensku v novembri snehuliaka, ale výsledok ma veľmi potešil. Celý videoklip som nechal v rukách Filipa Cempera, navodil skvelú atmosféru. Skvelé animácie pripravil Dominik Herceg a z výsledku sa veľmi teším, dodal. Z celého videoklipu žiari neopísateľná láska medzi otcom a dcérou a navodzuje skutočnú zimnú atmosféru.