Yael a My

Po úspešnom hite Vďaka ti, ktorý dosiahol obdivuhodné rekordy v minulom roku, Yael prichádza s novou skladbou, ktorá ma potenciál dobiť prvé priečky v neednom playliste, či rebríčku. Skladba My zaujme už na prvé počutie a vďaka svojej tonálnej harmónii v kombinácii s chytľavým textom sa stáva ľahko zapamätateľnou pesničkou, ktorá sa rýchlo vryje do pamäti mnohých poslucháčov.

Interpret sa prostredníctvom textu prihovára ku každej žene, oslavuje vzťah medzi dvoma ľuďmi a poukazuje na dôležitosť postavenia muža v tomto zväzku. Inšpiráciu pri tvorbe mladý interpret čerpal z udalostí posledných dni a mesiacov, ktoré prežíval a ktoré mu do života priniesli obrovskú radosť.

Skladba je venovaná všetkým zamilovaným v tomto krásnom období a najmä mojim najbližším. Každý si skladbu môže vysvetliť a pochopiť po svojom. Už nemám potrebu sa k ničomu ďalej vyjadrovať, pretože súkromie je pre mňa niečo, čo si veľmi vážim a zároveň strážim a je pre mňa sväté. Chcel by som tak isto využiť priestor, aby som poďakoval všetkým fanúšikom a blízkym za podporu, dodavá Yael.

Režisér klipu sa v spracovaní pohrával so symbolikou. Podvodné zábery predstavujú obdobie úzkosti a neustáleho tlaku vyvíjaného na interpreta a vzdialený trojuholník symbolizuje silu a jednotu v tíme, ktorý pevne stojí za ním. Pesnička sa aktuálne dočkala aj videoklipu s akustickou verziou piesne.