Čo bude potom?

Kapela Kryštof si pre svojich fanúšikov pripravila ďalší singel z ich minuloročného, celkom už ôsmeho, štúdiového albumu Halywůd. Tentokrát sa vizuálneho spracovania dočkala tanečná pieseň Co bude pak, ktorá už na prvé počutie zaujme nielen chytľavými rytmami, ale aj nákazlivým refrénom, ako sme už u jednej z najpopulárnejších českých kapiel zvyknutí.

Videoklip sa točí okolo zamilovaného páru, ktorý v príbehu zistí, že nemá zmysel trápiť sa úzkosťami zo súčasnej situácie vo svete, ale je potrebné si užívať svoj život.

O čom pieseň naozaj je nechám na každého poslucháča. Nech si dosadí svoj vlastný príbeh, obsadí vlastnú úlohu, napíše vlastný scenár. Fantázii sa medze nekladú. Tú som totiž nechal prúdiť naplno aj v dobe, keď som ju písal. A s rovnakou fantáziou, a najmä vášňou, ju vždy budeme hrať. Tak ako v klipe, ktorý pre nás nakrútil Lipo, hovorí frontman kapely Richard Krajčo.

Na skvelú show, kde zaznie nielen najnovšia pieseň, sa môžu českí priaznivci kapely tešiť už v máji v dvakrát vypredanej pražskej O2 aréne alebo v lete na Kryštof Kempe naprieč celou republikou. Slovenských fanúšikov kapela poteší už 10. júna, kedy svoj koncert odohrá na bratislavskom festivale Lovestream.