Yael, Tina, Sen a Ona

Mladý herec a interpret Matúš Kolárovský, ktorý vystupuje pod umeleckým menom Yael si pre svojich fanúšikov opäť pripravil ďalšie veľké prekvapenie. Nová energická skladba s názvom Sen, ktorú vydal spolu s Tinou dopĺňa videoklip, v ktorom si interpret nechal zmeniť svoj ikonický účes.

Na túto spoluprácu s Tinou som čakal veľmi dlho a aj touto cestou by som sa jej chcel veľmi pekne poďakovať za prijatie, ale aj mentoring. Veľmi si to vážim, dodáva Yael.

Skladba je ďalšou novinkou, ktorá sa objaví na Yaelovom pripravovanom EP-čku, ktoré vyjde v najbližších dňoch. Okrem toho sa Yaelovi fanúšikovia môžu tešiť na tohtoročnú turné, ktoré odštartuje 6. mája v Košiciach a skončí 27. mája krstom v bratislavskom klube Hopkirk. Kto bude krstným otcom spevák zatiaľ nechce prezradiť, ale sľubuje, že je sa na čo tešiť.

Duet s Tinou však nie je jediná spevákova novinka. V týchto dňoch tiež vydáva novinku Ona, o ktorej ale prezradil, že až takou novinkou nie je. Tento song som napísal pre moju priateľku približne pred rokom a v tom čase som vôbec netušil akým smerom sa bude môj život uberať a už vôbec by som nepredpokladal, že som napísal dopredu niečo, čo práve žijem. Ona ma robí šťastným a teraz cítim, že nastala tá vhodná chvíľa, aby som skladbu pustil do sveta, tak verím, že sa bude fanúšikom páčiť, vysvetľuje Yael.

Skladbu dopĺňa netradičný vizuál natočený na unikátnom mieste, ktorý zachytáva zábery strihania Matúšovho ikonického účesu, ktorý sa rodil v prírodnom prostredí priamo na útese kameňolomu. Videoklip dopĺňajú autentické zábery, ktoré spontánne vznikli počas cesty z Talianska, kde spevák nakrúcal iný klip.