Vrah piatich dievčat je už v hľadáčiku polície

Vydavateľstvo Publixing prichádza pred Vianocami s ďalšou audioknihou Dominika Dána. Rad prišiel na knihu Mucholapka z roku 2010. Takmer jedenásťhodinovú nahrávku opäť načítal Marián Geišberg. K doplneniu informácií o knihe treba uviesť, že ide o priame pokračovanie románu Mucha. Autor už v Muche odokryl líniu príbehu vraha mladých dievčat, no nechal ju neukončenú a vrátil sa k nej práve v knihe Mucholapka.

Od vraždy Cley Petresku ubehol presne rok. Opäť bolo leto, opäť boli prázdniny a ľudia sa tešili na dovolenky a zaslúžený oddych pri vode. Na oddelení vrážd sa nikto netešil a odniesť dovolenkový lístok šéfovi sa každý bál. Prišlo obdobie Beštie a muž vraždiaci staršie ženy priamo v ich bytoch ich zásoboval prídelom stále nových a nových prípadov. V jeho tieni sa pohyboval aj iný muž a nebyť toho, že pracovali v rovnakom období, a nebyť toho, že Ondrej – Beštia bol o niečo pracovitejší, bol by aj on zožal slávu najmasovejšieho vraha v histórii Nášho Mesta…

Vydavateľstvo Publixing vydáva už 7. decembra aj jednu z najočakávanejších audiokníh tohto roku. Úplne nový román Dominika Dána Smrť na druhom brehu.