Zjavenie! Vracia sa Misha

Toto už naozaj predpokladal málokto! Po deviatich rokoch sa speváčka Misha (Barbecue, Ako dlho sa to dá, Náladu mi dvíhaš) vracia na hudobnú scénu a vydáva novú skladbu s názvom Your Science, ktorá vznikla v spolupráci s Róbertom Tkáčom a Martinom Ferenčíkom. Misha má na konte päť albumov a všetky možné ocenenia. Stihla porodiť dvojičky a kvôli nim opustla hudobný priemysel. Vracia sa s tanečnou novinkou.

Môj niekdajší bubeník Robo Tkáč a jeho hudobný parťák Martin Ferenčík rozbehli projekt Wawawu a na jar ma oslovili na spoločný song. Už som po rokoch s deťmi túžila znova tvoriť a nahrávať, samozrejme, že som rada súhlasila. Trochu som pritom musela vyjsť von z mojej komfortnej zóny, lebo je to tanečný song. Ale ja sa rada posúvam s dobou, nechcela som zaspať v štýle z roku 2002. Prišla som do štúdia v Prešove s prázdnou hlavou a všetko som vymýšľala vlastne pri nahrávaní. Hudobne som to prenechala viac chalanom a ja som sa sústredila skôr na textovanie a drobné hudobné linky, vysvetľuje Misha.

S Robom sa poznáme 30 rokov a Martin je tak v pohode, že spolupráca s nimi je naozaj úplne hladká, aj keď ja mám dosť tendenciu presadzovať si svoje, veď som vždy bola sólový umelec a všetko som si robila podľa svojich nápadov. Tu som viac musela fungovať tímovo a bolo to pre mňa aj zaujímavé aj poučné. Wawawu chcelo song anglicky a mne je úplne jedno, či tvorím song v angličtine alebo po slovensky, konštatuje speváčka.